ÁLLÁSAJÁNLAT

A következő munkakörbe keresünk munkatársat:

MŰVEZETŐ      ÉPÍTÉSVEZETŐ      GARANCIÁLIS JAVÍTÓ, KARBANTARTÓ
Feladatok:
  • kivitelezési munkák munkahelyi irányítása, minőségellenőrzése;

  • kivitelezési munkák szervezése;

  • az építkezésen a napi munkavégzéshez szükséges anyagok, emberi erőforrások biztosítsa a társaság beszállítói és alvállalkozói szerződései alapján;

  • saját dolgozók és alvállalkozók irányítása, ellenőrzése

  • a kivitelezés technológiai követelményeinek, ütemtervének betartása;

  • építkezésen felmérések készítése;

  • a napi munkafeladatokkal kapcsolatos levelezés elvégzése beszállítókkal, alvállalkozókkal;

  • építési napló vezetése;

  • kitűzési pontok ellenőrzése;

  • kiviteli tervek ellenőrzése, felülvizsgálata

Elvárásaink:

  • szakirányú magasépítő közép- vagy felsőfokú végzettség;

  • generál kivitelezésben, magasépítésben szerzett művezetői/építésvezetői gyakorlat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk;

  • önálló munkavégzés;

  • számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office);
  • B kategóriás jogosítvány

Munkahely: soproni központ vagy budapesti kirendeltség

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem

  • határozatlan idejű munkaszerződés

  • munkavégzéshez cégautó

  • szakmai fejlődés lehetősége

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és fenti feltételeknek megfelel, önéletrajzát és pályázatát a sopron@stettin-hungaria.hu e-mail címre vagy postacímünkre várjuk.
AKTUÁLIS

1_2_csalogany__ertekesites___v1__190_02

99 lakásból, irodákból és egy
kereskedelmi létesítményből álló
vegyes rendeltetésű épület
generálkivitelezése
Budapest II. ker. Csalogány utca 43